ROK SZKOLNY 2012/2013

Jesteś tu: » Strona główna » ARCHIWUM » ROK SZKOLNY 2012/2013

Projekt Edukacyjny Mikro w Makro 5 grudnia przygotował wspólnie z prowadzącą panią Anną Cieślarczyk „lekcję doświadczalną”.

Doświadczenia z zakresu klasy drugiej gimnazjum, prezentowali:

Anna Wiśniewska, Łukasz Makulec, Szymon Makulec – klasa 3e

Marta Filipowska, Klaudia Spychalska, Maciej Byczyk – klasa 1d

Joanna Krakowska, Wiktoria Padurska – klasa 2e

Lekcja doświadczalna dla uczniów klasy 2e Gimnazjum nr 9
czytaj więcej

W  dniu 8 XII odbył  sie w naszej szkole  Mikołajkowy Turniej Dwójek Siatkarskich o mistrzostwo szkoły.Startowało  10  drużyn żeńskich  i  6  męskich.Mecze były bardzo zacięte i po trzech godzinach walki mistrzyniami szkoły  zostały faworytki Magdalena Pastuszyńska i Marta Filipowska z  klasy I D.Wygrały one  z  koleżankami z  klasy....koszykarkami Marysią Adamską i Martyną Głuszak.Wśród chłopców  najlepsi  byli:Marek Wolniewicz z klasy III A i Patryk Marcinkowski z klasy IIIF.

Turniej Mikołajkowy
czytaj więcej

Dnia 3 Grudnia 2012 odbył się w szkole dzień walki z HIV i AIDS.
Uczniowie należący do grupy naukowej Mikro w Makroprzygotowali wystawę i prezentacje ktore miały przybliżyć uczniów naszej szkoły do problematyki związanej z wirusem HIV.DZIEŃ WALKI Z HIV I AIDS

czytaj więcej

6 grudnia w Domu Kultury "Bajka" odbył się finał X edycji Festiwalu Słowa. W konkursie recytatorskim, poświęconym twórczości Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego wzięło udział 11 uczestników z poznańskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Gościliśmy reprezentantów z  Gimnazjów nr: 7, 11, 12 oraz Gimnazjum Sióstr Urszulanek. Do finału zakwalifikowali się również uczniowie Liceów Ogólnokształcących nr: XII, XX oraz Liceum Sióstr Urszulanek.

 Relacja z finału Festiwalu Słowa
czytaj więcej

W czwartek 27 grudnia 2012 r. delegacja młodzieży reprezentowała społeczność naszego liceum podczas obchodów 94. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Centralne uroczystości rozpoczęły się o godz. 11.00 pod Pomnikiem Powstańców Wielkopolskich.

27 grudnia 2012 r. – obchody 94. rocznicy  wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl