PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI W KOSZYKÓWCE WYGRANE

Jesteś tu: » Strona główna » PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI W KOSZYKÓWCE WYGRANE

Zwycięstwem kadetek Enea AZS Poznań zakończył się turniej półfinałowy Mistrzostw Polski do lat 16 w Czerwonaku. Poznanianki po bardzo dobrym meczu pokonały w trzecim dniu zespół UKS OSiR Trójka Żyrardów i mogły odbierać z rąk Wójta Gminy Czerwonak Jacka Sommerfelda Puchar za zajęcie 1 miejsca. Tym samym nasze zawodniczki awansowały do turnieju finałowego Mistrzostw Polski.
Poznanianki podczas turnieju wygrały dwa spotkania i przegrały jedno z GTK VBW Gdynia. Trenerem drużyny jest Małgorzata Łabędzka – Chojnacka. Turniej rozgrywany w Czerwonaku stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, a Władze Gminy spisały się świetnie organizacyjnie. Mamy nadzieje, że w przyszłości będziemy mogli również organizować w hali CRKF Akwen kolejne tego typu imprezy.