Drżyjcie beany!

Jesteś tu: » Strona główna » Drżyjcie beany!

Drżyjcie beany!

13 października odbyła się, jak co roku, jedna z ulubionych imprez uczniów naszej szkoły - Drżyjcie beany.
Została ona przygotowana przez ubiegłorocznych zwycięzców - kl IIa, pod kierunkiem p. prof. Magdaleny Rusak. Do państwa Mieszka i Dobrawy ( przewodni motyw imprezy)zostali zaproszeni, dworzanie, zakonnicy, wojowie i chłopi - uczniowie klas I-szych naszego liceum. Z entuzjazmem wykonywali przygotowane zadanie, wśród których najwięcej sympatyków zyskały hiphopowa piosenka o Mieszku i Dobrawie oraz wyścigi klasowe po chusteczkę księżniczki. Skoro o księżniczkach mowa, to były one wyjątkowo urodziwe - wychowawczynie: p.A.Projs, M.Bialik, A.Warzywoda i L.Puc prezentowały się iście po królewsku w przygotowanych wspólnie z klasami strojach.
Zabawa była naprawdę przednia. Każda z klas otrzymała słodkości, a zwycięzcy - kl. Ia także trofeum w postaci, przygotowanego specjalnie dla nich, pięknego dyplomu.

Do zobaczenia za rok!