Przedstawienie "The Canterville Ghost"

Jesteś tu: » Strona główna » Przedstawienie "The Canterville Ghost"

Przedstawienie "The Canterville Ghost"

04 lutego 2016r. 45-osobowa grupa uczniów gimnazjum pod opieką p. Małgorzaty Olejniczak, p. Małgorzaty Boreckiej i p. Sylwii Baryłeckiej wzięła udział w przedstawieniu teatralnym w języku angielskim. Na deskach teatru „Apollo” została przedstawiona anglojęzyczna sztuka oparta na powieści Oscara Wilde pt. „The Canterville Ghost” w wykonaniu aktorów TNT Theatre Britain.

Doskonała gra aktorska, charakterystyka postaci, efekty dźwiękowe, a także dynamiczne tempo oraz przystępna adaptacja utworu z nutą angielskiego humoru pozwoliły uczniom na lepsze zrozumienie i odbiór spektaklu. Uczniowie gromkimi brawami nagrodzili kunszt aktorski oraz interakcję z publicznością. Wizytę w teatrze – jako urozmaicenie nauki języka angielskiego – uważamy za udaną.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienia.