Wspomnień czar

Jesteś tu: » Strona główna » Wspomnień czar

Wspomnień czar

Jest takich sto dni w szkole, które odlicza się od końca. Symbolem jego początku jest, rzecz jasna, STUDNIÓWKA. Tegoroczna odbyła się w restauracji Estella 5 lutego. Tradycyjnego poloneza poprowadził Pan Dyrektor Lechosław Rybka, a jego przeurocza partnerka, Martyna Roszak z III A, została także królowa balu. Tym razem w charakterze królewskiego partnera Martynie towarzyszył Piotr Pauksztełło z III D. Szampańskie humory wspierał DJ ze znakomitym poczuciem rytmu, znajomością młodych gustów i temperamentów. Nie zabrakło, a jakże, torta ze szkolnym logo, którego podziału dokonali wychowawcy klas maturalnych: Barbara Plucner, Karolina Langner, Paweł Tęcza i Liliana Konieczna.

Za miesiąc matura…zgodnym chórem śpiewali tegoroczni maturzyści, no wprawdzie za nieco więcej, ale sygnał do intensyfikacji wysiłków został ogłoszony. Liczymy, że wyniki maturalne będą równie udane jak studniówkowy bal.