Wycieczka integracyjna klas pierwszych XX LO

Jesteś tu: » Strona główna » Wycieczka integracyjna klas pierwszych XX LO

Wycieczka integracyjna klas pierwszych XX LO

23 września klasy pierwsze XX Liceum Ogólnokształcącego udały się na 2-dniową wycieczkę integracyjną do Jankowa Dolnego.

Uczniowie wzięli udział w warsztatach, które pomogły im się lepiej poznać.

Zajęcia warsztatowe prowadziły panie pedagog i psycholog. Wzajemne poznanie ułatwiły również rozegrane wspólnie mecze siatkówki i piłki nożnej oraz spacer wokół jeziora.

Miłym zaskoczeniem dla wszystkich była wizyta dyrekcji szkoły na naszym wieczornym ognisku. Pieczenie kiełbasek wypełniły prezentacje poszczególnych klas. Na zakończenie dnia pan dyrektor poczęstował wszystkich uczniów i opiekunów pysznym plackiem.

''Wyjazd bardzo nas zintegrował. Poznałam kilka osób z równoległych klas. Mam nadzieję, że złapiemy kontakt na dłużej. Chciałabym powtórzyć wyjazd'' – powiedziała mi  jedna z uczennic.

Uważam, że nasz wyjazd był bardzo udany i pozwolił nam wzajemnie się poznać.

Bartosz Łaszcz IB