WIECZKA INTEGRACYJNA KLAS PIERWSZYCH GIMNAZJUM

Jesteś tu: » Strona główna » WIECZKA INTEGRACYJNA KLAS PIERWSZYCH GIMNAZJUM

WIECZKA INTEGRACYJNA KLAS PIERWSZYCH GIMNAZJUM

W dniach 29-30.09.2016 r. pierwsze klasy Gimnazjum nr 9 udały się na dwudniową wycieczkę integracyjną do Wielenia Zaobrzańskiego.
Były to dla nas dwa niezwykle interesujące dni, pełne wrażeń i świetnej zabawy. W Wolsztynie zwiedziliśmy Parowozownię oraz Skansen Budownictwa Ludowego, gdzie mogliśmy zobaczyć i doświadczyć, jak żyli ludzie 150 lat temu. W programie wycieczki były również gry sportowe i warsztaty prowadzone przez pedagoga i psychologa.
Wszystkie zajęcia były bardzo interesujące i pomogły nam się wszystkim lepiej poznać. Mieliśmy m.in. możliwość rozegrania meczy w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną. Co niektórzy mogli sprawdzić się również w grze badminton.
Miłym zaskoczeniem dla wszystkich była wizyta Dyrekcji Szkoły na naszym wieczornym ognisku. Po pieczeniu kiełbasek miały miejsce prezentacje poszczególnych klas, śpiewy i tańce, w czasie których ujawniło się wiele talentów.
Na zakończenie dnia Pan Dyrektor i Panie Wicedyrektor poczęstowali wszystkich uczniów i opiekunów pysznym ciastem.
Wyjazd bardzo nas zintegrował. Poza wzajemnym bliższym poznaniem w ramach klasy, mieliśmy możliwość poznania także osób z równoległych klas oraz naszych wychowawców.

Małgosia Spychalska 1c