Relacja z zabawy integracyjnej klas pierwszych LO

Jesteś tu: » Strona główna » Relacja z zabawy integracyjnej klas pierwszych LO

Relacja z zabawy integracyjnej klas pierwszych LO

W czwartek 13 października w szkole odbyła się zabawa Drżyjcie beany, która już na stałe wpisała się w historię naszego liceum. W imprezie, której przewodniczyła klasa IIA, wzięły udział klasy pierwsze: IA aktorska, IB prawno-medialna, IC psychologiczno-pedagogiczna i ID sportowa.

Kilka dni wcześniej każda klasa wylosowała gatunek muzyki, do którego przygotowała piosenkę o klasie, parodię, a dodatkowo na sali uczniowie rysowali karykaturę swojego wychowawcy i rozwiązywali quiz muzyczny.

Sensacyjnie zwyciężyła klasa IC, która rewelacyjnie przedstawiła swoją gwiazdę heavy metal i sparodiowała metalowe koncerty.

Pełne przyjęcie uczniów klas pierwszych do grona licealistów dopełniło uroczyste  zaprzysiężenie pierwszaków w piątek 14 października,  w czasie uroczystych obchodów Święta Edukacji Narodowej.

Krzysztof Łukaszewski IB