WARSZTATY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE

Jesteś tu: » Strona główna » OPIEKA PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA » ARCHIWUM 2014/2015 » WARSZTATY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE

WARSZTATY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE

W bieżącym roku szkolnym zakończyliśmy już realizację zajęć psychoedukacyjnych przewidzianych programem szkolnym na I oraz II półrocze. Udział w nich brały wszystkie klasy gimnazjalne. Zajęcia te odbywają się cyklicznie, więc kontynuowane będą też w przyszłym roku szkolnym. Zdjęcia przedstawiają efekty pracy uczniów.

Osoby zainteresowane indywidualną lub grupową pomocą psychologiczno-pedagogiczną zapraszamy na spotkania z psychologiem i pedagogiem codziennie od poniedziałku do piątku oraz w ramach zajęć m.in. Piwnicy 15, których terminy ogłaszane są na bieżąco w Librusie.