"Pismo Nosem" wśród laureatów konkursu na najlepszą gazetkę szkolną.

Jesteś tu: » Strona główna » PROJEKTY » PISMO NOSEM » "Pismo Nosem" wśród laureatów konkursu na najlepszą gazetkę szkolną.

"Pismo Nosem" wśród laureatów konkursu na najlepszą gazetkę szkolną.

5 grudnia 2011 r. jurorzy konkursu organizowanego przez portal Junior Media nagrodzili "Pismo Nosem" redagowane przez uczniów klasy IIb pod opieką p. M. Lecińskiego.

Już wkrótce każdy z Was otrzyma swój zwycięski egzemplarz pisma wydrukowanego w profesjonalnej drukarni prasowej. Zwycięzcy konkursu mogą liczyć na 250 gratisowych egzemplarzy, które zostaną dostarczone do szkoły.

Wszystkich chętnych i dziennikarsko uzdolnionych uczniów zapraszamy do współpracy. Niebawem ukaże się drugi numer naszego pisma, w którym znajdziecie m.in. wywiad z laureatką konkursu na wolontariusza roku Natalią Gawrych.