Wiem co Jem – Jem nie wyrzucam.

Jesteś tu: » Strona główna » PROJEKTY » MIKRO w MAKRO » Wiem co Jem – Jem nie wyrzucam.

Wiem co Jem – Jem nie wyrzucam.

W dniach 15-17 października Projekt Edukacyjny Mikro w Makro przeprowadził akcję – Wiem co Jem – Jem nie wyrzucam. Na terenie szkoły odbyła się zbiórka żywności. Zebrane produkty trafią do Banku Żywności w Poznaniu. Zebrano łącznie 184 produkty.

To mało jak na placówkę liczącą 500 uczniów. Organizatorzy mają nadzieję, że w następnym roku pójdzie nam znacznie lepiej i okażemy się bardziej hojni. Największą liczbę darów złożyła na nasze ręce klasa II C wraz z wychowawcą p. Moniką Bialik. Pragniemy dodać, że pani Monika miała ogromny wpływ nie tylko na swoją klasę, dlatego też Mikro w Makro postanowiło przyznać pani Monice i jej klasie pamiątkowy dyplom.