XX LO w Galerii Sucholeskiej

Jesteś tu: » Strona główna » PROJEKTY » MIKRO w MAKRO » XX LO w Galerii Sucholeskiej

XX LO w Galerii Sucholeskiej

W niedzielę 21 kwietnia Grupa Mikro w Makro pod bacznym okiem p. Anny Cieślarczyk, przedstawiciele klas teatralnych oraz nasz utalentowany „band”,  promowali naszą szkołę  na terenie Galerii w Suchym Lesie. Akcja nosiła nazwę Dzień Kreatywności i dzięki zaangażowaniu uczniów doszła do skutku.

Mimo, że publika nie dopisała a pogoda owszem, my bawiliśmy się świetnie, prezentując przybyłym na warsztaty dzieciom doświadczenia chemiczne możliwe do wykonania w domu, malując im buźki, śpiewając i tańcząc. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji Suchy Las usłyszał o XX LO.

Uczniowie, którzy wsparli akcję:

I a – Cyprian Halek, Katarzyna Kroczyńska, Aleksandra Popiałkiewicz

I d – Szymon Ludek,

II a – Patrycja Grocholewska, Viktoria Maciejewska, Karolina Nogaj, Paula Pawlak,

II e – Joanna Krakowska, Krystian Najtkowski, Wiktoria Padurska,

III a – Anna Jakubowska, Dorota Wieczorek,